LOTUS-Simulator
Ogłoszenie: Zasady działu Reklama
Reklama standardowa:

W dziale Reklama możesz napisać, gdy na Twoim koncie znajduje się przynajmniej 10 wartościowych postów. Reklama może dotyczyć strony WWW lub Forum, z którymi jesteś jakoś związany (zarządzasz nimi, jesteś tamtejszym użytkownikiem, angażujesz się w rozwój itd.). Ponadto prezentowana strona nie może łamać Regulaminu Głównego Forum. Po założeniu wątku, administracja musi go zaakceptować, by pojawił się dla wszystkich Użytkowników i Gości. Nie są akceptowane puste strony czy fora.

Inne formy reklamy nie są mile widziane o ile nie stanowią części prezentowanego świata gry i nie są nachalne. Użytkownicy, którzy czynnie rozwijają scenę LOTUSa lub OMSI mają prawo w swoich tematach umieścić link do swoich stron czy fanpage'ów poświęconych symulatorowi. Nie będziemy jednak przychylnie patrzyli na przekierowanie dyskusji, materiałów w całości na strony zewnętrzne.

Reklama Premium:

Możesz uzgodnić z nami bliższą formę współpracy, wtedy możliwe będzie umieszczanie reklam na stronie głównej Forum (banner), w sygnaturze, poprzez avatar, na profilu FB (jako wpis) lub w przyszłych filmach na kanale YT. Na życzenie - w innych miejscach. W tym przypadku reklamowana strona nie może łamać Regulaminu Głównego Forum, ale nie ma żadnych dodatkowych warunków. Jeśli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami mailowo: administracja@lotus-sim.pl Odpowiedzi udzielamy zazwyczaj w ciągu dwóch dni.